En çok Steve Jobs biyografi kitabı satıyor

İnternetin en çok kitap satan sitesi olan Amazon, 2011 yılı için en çok satan kitaplar listesini açıkladı. Listenin ilk sırasında bizi oldukça ilgilendiren bir kitap var.

Online alışveriş sitesi Amazon, Amerika için en çok satan kitaplarının listesini açıkladı. Amerika’da kitapların, dünyanın diğer ülkelerine oranla daha çok satıldığını ve yine Amerika’da en çok satanların tüm dünyada çok fazla ilgi gördüğünü düşünürsek listenin önemi hakkında bilgi vermiş olabiliriz.

ShiftDelete.Net’in haberine göre 2011’in en çok satan kitaplar listesinde bizi ilgilendiren kısım ise birinci sırada bulunan kitap. Walter Isaacson‘un uzun süreli çalışması sonucu ortaya çıkan Steve Jobs biyografisi, Ekim ayının ortasında çıkmasına rağmen 2011’in en çok satan kitabı olmuş.

Steve Jobs biyografi kitabı

Walter Isaacson’un 3 senelik çalışmasıyla gerçekleştirilen Steve Jobs biyografisi, Steve Jobs’un kendi ağzından birçok soruya cevabını da içeriyor.

Apple’ın nasıl kurulduğundan iPad teknolojisine, hatta neden Flash‘ın yer almadığına kadar birçok detayı içeren Türkiye’de de satışa sunulan kitabı, teknoloji severlerin mutlaka okumasını tavsiye ediyoruz.

Bu arada yılın en çok satan telefon modeli, tablet modeli, müzik çaları ve belki de notebook modelinden sonra yılın en çok satan kitabında da bir Apple ürününün olması oldukça ilginç.
ShiftDelete.Net

(Visited 1 times, 1 visits today)

ilgili konular

Leave a Comment